MENÜÜ

E-poe loomine

Avaleht / E-poe loomine

e-poe loomine

E-poe loomine on suurt lisaväärtust andev investeering

Meie kogemuse põhjal on parim platvorm ambitsioonika e-poe valmistamiseks Magento. Ühena esimestest oleme ehitamas e-poode ka Magento 2 platvormile ning loonud Magento 2 Eesti makse- ja tarnemoodulid Maksekeskusele ja EveryPayle.

Väiksemaid e-poode arendame WordPressile ning kõikidele loodud e-poodidele pakume kuuekuulist garantiid.

Aedese meeskonnas töötavad alates 2015. aastast sertifitseeritud Magento spetsialistid:

3x Magento Sertified Solution Specialist
3x Front-End Developer Certification
5x Certified Developer

Meie meeskond omab kuueaastast kogemust erinevate e-poodide loomisel ning Eesti E-Kaubanduse Liidu liikmena oleme kursis turul toimuvate trendidega.

Tule tasuta konsultatsioonile ja vaatame koos, kuidas saame Teie e-ärile hoogu juurde anda!

E-poe loomine täislahendusel koos hooldusega, sealhulgas:

Miks Magento?

Enimhinnatud e-kaubanduse platvorm

Magentot kasutab 25% maailma olulisematest veebipoodidest. Vabavaralise tarkvarana on Magento avatud lähtekoodiga ning suur kasutajaskond on loonud palju tasuta ja tasulisi lisasid e-poe edasiarendamiseks.

Palju võimalusi e-äri laiendamiseks

Sama lahenduse alt on võimalik jooksutada mitut erinevat e-poodi ning lisada peegeldusi või mitmekeelseid veebikeskkondi. Andmete haldamise lihtsustamiseks on võimalik liidestamine erinevate raamatupidamis- ja majandustarkvaradega.

Turundussõbralikkus ja optimeerimine

Magento platvormil on kõige enam võimalusi heaks SEO optimeerimiseks võrreldes teiste platvormidega. Juba sisseehitatud turundustööriistad aitavad tõhustada müüki ja optimeerida e-poe sisu otsimootori sõbralikuks. E-kirja teavitused, registreerimised, turunduskampaaniad, hinnareeglid – kõik on võimalik, et ergutada müüki ja suurendada kliendilojaalsust.

Mitmekesised seadistamisvõimalused

Platvorm pakub väga palju võimalusi e-poe seadistamiseks vastavalt kliendi erisoovidele, nagu näiteks disaini kohandamine, konfigureeritavad tooted jpm.


Aedese blogis räägime lähemalt Magento e-poe võimalustest ja e-poe turunduse tööriistadest.

Kas sind huvitab olemasoleva e-poe värskendamine või täiesti uue e-poe valmistamine – tule külla ja räägime vajadustest!

Saada meile enda küsimus

Aedes Web Solutions on kiiresti kasvav ettevõte, mis loob oma klientidele lisaväärtust kvaliteetsete veebipõhiste infosüsteemide, e-poodide, kodulehtede näol.

Vastame Teie päringule 1 tööpäeva jooksul!
lhv

Koostöös LHV-ga on võimalik endale uus veebilahendus soetada ka järelmaksuga. See on eriti hea võimalus uue e-poe puhul, sest saad ehitada endale omanäolise ja vajaliku funktsionaalsusega poe, ega pea kasutama rendipoe piiratud võimalust. Saad oma uut e-poodi kohe kasutamata hakata, kuid tasud selle eest endale sobivate osade kaupa. Loe lähemalt LHV järelmaksu tingimuste kohta siit või küsi lisa Aedese meeskonnalt.

Järelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/jarelmaks ja küsi nõu meie asjatundjalt. Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,64% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 650 €, sissemakse 0%, krediidisumma 650 €, intress 19,9% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 19,9 €, järelmaksu periood 25 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 819 €.