MENÜÜ

Lähemalt Aedes Web Solutions ettevõttest

Avaleht / Ettevõttest

Aedes Web Solutions on kiiresti kasvav ettevõte, mis loob oma klientidele uusi e-kaubanduse lahendusi Magento 1 ja 2 platvormidele ning hooldab olemasolevaid. Üheksa tegutsemisaasta jooksul on edukalt teostatud üle 300 veebiprojekti nii Eesti kui välismaa klientidele.

Ettevõtte tegevjuhil on kogemus lao-, tootmis- ja raamatupidamistarkvara programmeerimisel ning erinevate liidestuste loomisel kokku juba 10 aastat, nii et hätta ei jää ka kõige keerulisemate integratsioonidega.

Oleme Eesti gasellettevõte 2018 – gaselliks saab igal aastal vähem kui 1% Eesti ettevõtetest. Selleks on tarvis kolme aasta jooksul kasvatada käivet ja kasumit rohkem kui 50%. Lisaks kannavad gasellettevõtted endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkus, kiirus ning julgus.

Oma tugevusteks peame ka tugevat meeskonda. Hetkel töötab ettevõttes 32 inimest ning pingutame, et igaüks neist oleks nii produktiivne, pidevalt arenev kui ka motiveeritud.

Aedese meeskonnas töötab ka professionaalne disainer, kes teostab Sinu ideed ning on heaks nõuandjaks kujundusvaadete loomisel.

meeskond

Missioon

Meie missioon

Luua klientidele arvestatavat lisaväärtust läbi IT lahenduste. Ettevõtte professionaalne kuvand veebis omab järjest suuremat kaalu ning oleme oma klientidele väärikad partnerid nende ärieesmärkide saavutamisel.
Visioon

Meie visioon

Olla üks juhtivatest veebilahenduste pakkujatest Eestis.
Eesmärk

Meie eesmärk

Luua eeldused klientide eesmärkide saavutamiseks digimaailmas. Slogan "Everything is possible" tähendab, et püstitame ambitsioonikaid sihte ning suudame nende saavutamise nimel pikaajaliselt pingutada.
Väärtused

Meie väärtused

Lähtume oma käitumises neljast väärtusest: hoolivus, ausus, pühendumine, arenemine. Me ei tee teistele seda, mida ei taha, et meile tehakse; ei karda olla ausad; pühendume oma valdkonnale ning mis kõige olulisem - ei lõpeta kunagi õppimist ja arenemist.

Oleme Eesti gasellettevõte 2018 – tunnustuse saab igal aastal vähem 1% Eesti ettevõtetest

Gaselli Kongress

Eduka Eesti ettevõttena oleme oma klientidele usaldusväärsed koostööpartnerid

Edukas Eesti ettevõte 2017

Kuulume krediidireitingu kõrgeimasse klassi, mida omab ainult 3,8% Eesti ettevõtetest

Kõrgeim krediidivõime

Eesti E-Kaubanduse Liidu liikmetena hoiame end kursis turul toimuvate trendidega

Turvaline ostukoht

Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liikmena seisame ettevõtjate huvide eest

Eesti kaubandus-tööstuskoja liige
Everything is possible!