MENÜÜ

Lähemalt Aedes Web Solutions ettevõttest

Avaleht / Ettevõttest

Aedes Web Solutions on kiiresti kasvav ettevõte, mis loob oma klientidele lisaväärtust kvaliteetsete veebipõhiste infosüsteemide, e-poodide, kodulehtede ja internetiturunduse lahenduste pakkumisega.

Kaheksa tegutsemisaasta jooksul on edukalt teostatud üle 300 projekti nii Eesti kui välismaa klientidele.

Töötame Magento ja WordPress platvormidel ning Laravel PHP MVC raamistikuga. Ettevõtte tegevjuhil on kogemus lao-, tootmis- ja raamatupidamistarkvara programmeerimisel ning erinevate liidestuste loomisel kokku juba 10 aastat, nii et hätta ei jää ka kõige keerulisemate integratsioonidega.

Oma tugevusteks peame ka tugevat meeskonda. Hetkel töötab ettevõttes 28 inimest ning pingutame, et igaüks neist oleks nii produktiivne, pidevalt arenev kui ka motiveeritud.

meeskond

Missioon

Meie missioon

Luua klientidele arvestatavat lisaväärtust läbi IT lahenduste. Ettevõtte professionaalne kuvand veebis omab järjest suuremat kaalu ning oleme oma klientidele väärikad partnerid nende ärieesmärkide saavutamisel.
Visioon

Meie visioon

Olla üks juhtivatest veebilahenduste pakkujatest Eestis.
Eesmärk

Meie eesmärk

Luua eeldused klientide eesmärkide saavutamiseks digimaailmas. Slogan "Everything is possible" tähendab, et püstitame ambitsioonikaid sihte ning suudame nende saavutamise nimel pikaajaliselt pingutada.
Väärtused

Meie väärtused

Lähtume oma käitumises neljast väärtusest: hoolivus, ausus, pühendumine, arenemine. Me ei tee teistele seda, mida ei taha, et meile tehakse; ei karda olla ausad; pühendume oma valdkonnale ning mis kõige olulisem - ei lõpeta kunagi õppimist ja arenemist.

Kuulume krediidireitingu kõrgeimasse klassi, mida omab ainult 3,8% Eesti ettevõtetest

Kõrgeim krediidivõime

Eesti E-Kaubanduse liikmetena hoiame end kursis turul toimuvate trendidega

Turvaline ostukoht
Everything is possible!