MENÜÜ

Infosüsteemide arendus

Avaleht / Infosüsteemide arendus

Infosüsteemide arendus

Infosüsteemide arendus algab kliendi ärinõuete analüüsimisest. Pärast olemasolevate äriprotsesside hindamist teeme ettepaneku, kuidas infotehnoloogiliste vahendite abil Sinu ärile lisaväärtust luua. Omame pädevust mitmete keerulisemate infosüsteemide arendamisel.

Oleme võimelised ehitama infosüsteeme nii põhjaliku analüüsi tulemusena kui ka agiilselt. Arendamiseks kasutame peamiselt WordPress ja Laravel PHP platvorme.

Terviklik lahendus

Pakume täislahendust alates analüüsist ning disainist lõpetades programmeerimise ja testimisega.

Integreerimine väliste süsteemidega

Tarkvarade liidestamise käigus saame infosüsteemid ühildada erinevate raamatupidamis-, laohaldus-, kliendihaldus- vm. majandustarkvaraga.

Soovi korral kiirtöö

Kiirtöö korral lepime kokku lõpptähtaja ning süsteemi nõudmiste püstitamiseks vajalikud tegevused. Koostame tegevusplaani ja prioritiseerime tööprotsessi kõik etapid, et need vastaks tellija vajadustele ja huvidele.

Garantii ja hooldus

Kõikidele Aedese töödele kehtib kuuekuuline garantii ning pakume ka erineva prioriteetsusastmega hoolduslepinguid. See võimaldab tellida arendusi perioodiliselt soodsama hinna ning kiirema teostusega.

Infosüsteemide arendus etapiti

Esimeseks etapiks on funktsionaalse mudeli loomine ning eesmärkide välja selgitamine. Infosüsteemi kavandamise järgus peab suutma hinnata tegevusvaldkonda ja äriprotsesse. Oluline on ette näha võimalikke piiranguid ja takistusi saadaolevate ressursside raames.

IT süsteemi arendades ja analüüsides dokumenteerime tarkvara funktsionaalsed nõuded, kasutusjuhud, vastuvõtutestid ja muu kliendi poolt nõutu.

Disainimise käigus loome koos professionaalse disaineriga infosüsteemi vaated kasutajale ja vajadusel eraldi administraatorile. Samal ajal veendume, et need on võimalikult kasutajasõbralikud ja sisaldavad kõiki soovitud funktsionaalsusi. Vajadusel kaasame selleks kolmanda osapoole – kasutajamugavuse ehk UX/UI disaineri, copywriter‘i või muu spetsialisti.

Programmeerimise faasis ehitame disainivaadetest toimiva infosüsteemi ning paneme toimima kõik funktsionaalsused. Lõpuks viime läbi nii funktsionaalse kui ka disaini testimise. Tehnoloogilise lahenduse arendamisel tagame süsteemi turvalisuse.

Infosüsteemide arendus lõppeb juurutamisega, mille käigus installeerime juba valmis lahenduse ja viime läbi kasutajate koolituse. Viimane etapp on hooldus ja järeltugi, peale mida saame leppida kokku järgmistes sammudes.

Ettevõtte kriitiliste protsesside efektiivse juhtimise tagamine eeldab kasutuskindlat süsteemi ja usaldusväärset informatsiooni kontrolli.

Terviklik funktsionaalne lahendus arvestab informatsiooni hulga pideva kasvamise ja koormuse suurenemisega. On tähtis mõista, et toimiv süsteem on mõeldud eekõige kasutaja päringute jaoks, mitte niivõrd info säilitamiseks.


Aedes Web Solutions on arendanud järjepidevalt e-õppe keskkonda ja infosüsteemi Teooria.ee, hulgaliselt intranette ja muid suuremahulisi süsteeme.

 

Saada meile enda küsimus

Aedes Web Solutions on kiiresti kasvav ettevõte, mis loob oma klientidele lisaväärtust kvaliteetsete veebipõhiste infosüsteemide, e-poodide, kodulehtede näol.

Vastame Teie päringule 1 tööpäeva jooksul!
lhv

Koostöös LHV-ga on võimalik endale uus veebilahendus soetada ka järelmaksuga. See on eriti hea võimalus uue e-poe puhul, sest saad ehitada endale omanäolise ja vajaliku funktsionaalsusega poe, ega pea kasutama rendipoe piiratud võimalust. Saad oma uut e-poodi kohe kasutamata hakata, kuid tasud selle eest endale sobivate osade kaupa. Loe lähemalt LHV järelmaksu tingimuste kohta siit või küsi lisa Aedese meeskonnalt.

Järelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/jarelmaks ja küsi nõu meie asjatundjalt. Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,64% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 650 €, sissemakse 0%, krediidisumma 650 €, intress 19,9% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 19,9 €, järelmaksu periood 25 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 819 €.