MENÜÜ

Internetiturundus

Avaleht / Internetiturundus

interneti-turundus

Kodulehte või e-poodi tellides on meie esimene ülesanne välja selgitada kliendi vajadused

Enne veebilehe tellimist või uuenduskuuri läbimist tasub küsida, kas minu veebileht on kasutajasõbralik? Kas see täidab oma eesmärki? Tihtipeale ei osata internetiturunduse potentsiaali ja selle võimalusi äri huvides ära kasutada.

Veebilehe eesmärk juba veebilehe ehitamise algfaasis

Juba veebilehte ehitades arvestame, et see teeniks talle seatud eesmärki ning arvestaks ärivaldkonnaga spetsiifikaga. Loodav internetiturunduse lahendus peab andma võimaluse saavutamaks ärilisi eesmärke.

Tegevuste mõõtmine

Kodulehe külastajate tegevuse analüüsimine, andmete kogumine ning kasutaja tegevuste mõõtmine aitab avastada kodulehe kitsaskohad ning suunata klient müügitunnelis soovitud tegevuseni.

Internetiturundus otsimootoris

Otsimootorile optimeerimine määrab, kas veebileht on sihtgrupile leitav või mitte. Google ja teised otsimootorid kasutavad keerulisi algoritme, mis analüüsivad kodulehe märksõnu, fraase, linke, tehnilist ülesehitust ja palju muud.

Pakume kodulehe ja e-poe optimeerimise teenust, mis sisaldab veebilehe hetkeolukorra hindamist, põhjalikku analüüsi valitud märksõnadele ning tehnilisi optimeerimistöid müügi ja kliendikontaktide arvu suurendamiseks.

Kodulehe optimeerimise (SEO) protsessi kaudu parandame kodulehe üldist taset, leht muutub kiiremaks ja tõuseb tehniline kvaliteet:

Juba kodulehte arendades arvestame, et nii kujundus kui struktuur oleks üles ehitatud otsimootori sõbralikult, tänu millele suureneb Sinu teenusest huvitatud sihtgrupi külastatavus.

Google Adwords klikipõhine reklaam (PPC)

AdWords reklaam on kiire ja efektiivne viis, kuidas jõuda soovitud sihtrühmani Google otsimootori tulemuste juures.

Google AdWords haldusteenuse käigus:

Vali ise kellele reklaami suunad

Klikipõhine reklaam on väga täpselt sihitav, mille tulemusena jõuate potentsiaalsete inimesteni, kes on huvitatud just Sinu ettevõtte kaupadest või teenustest. See tähendab, et reklaami näidatakse Google otsimootoris vaid juhul, kui otsitakse konkreetset toodet või teenust.

Lihtne alustada

AdWords kampaania reklaamide toimivus on täpselt mõõdetav. Reklaamkampaania tulemused on kohesed ning reklaamtekstide sisu on võimalik vastavalt vajadusele reaalajas muuta. Aruanded ja raportid annavad infot kampaania statistikast.

Kulud kontrolli all

Klikipõhise reklaami haldusteenuse eesmärk on hoida Sinu kulud optimaalsed ning eelarve kontrolli all. Parima tulemuse saamiseks saame luua eraldi maanudmislehed, mis tagavad veelgi parema toimivuse.

Igakuine haldusteenus

Google AdWordsi reklaami planeerimine, koostamine ja haldamine tasub usaldada spetsialistide kätte. Sõltuvalt Sinu vajadustest loome kas täiesti uue kampaania või optimeerime olemasoleva nii, et see tooks tulemusi ja tõstaks müüki.

Facebook sisulehtede arendus

Facebooki leht ei ole mitte pelgalt Sinu ettevõtte visiitkaart – tegemist on tõhusa kanaliga sihtrühmaga suhtlemisel ja kliendisuhete arendamisel. Võrreldes ettevõtte kodulehega, mille vorm on sisu poolest pigem staatiline, toimub suur osa otsesuhtlusest klientidega just sotsiaalmeedia kanalites.

Facebook võimaldab lehe sees arendada ettevõtetele või brändidele spetsiaalseid lehti (Facebook Tabs), mille sisu saab luua vastavalt soovidele. See on hea viis kaasata fänne ja kliente interaktiivsesse suhtlusesse. Küsi kasutajatelt enne lehe nägemist Sinu lehte like’ide – Fangate funktsiooni kasutamine avab lehe sisu vaid fännidele.

Statistika lehe külastuste, klikkide ja jagamiste kohta on hõplsasti kättesaadav.

HTML sisu

Loome lehele sisu HTML formaadis, vastavalt vajadusele lisame kujunduse CSS koodis, piiranguid ei ole.

Hoia fännid õnnelikuna

Sinu fännid ootavad häid pakkumisi ja põnevat sisu. Hoia oma fännid hõivatuna pakkudes turunduskampaaniates osalemist.

Levita sõnumit

Tekita kõneainet luues küsimustikke, tutvustavaid infolehti, maandumslehti, tarbijamänge, tarbijauuringuid, tagasiside vorme ja muid dünaamilise sisuga lehti.

Kasvata vaatajaskonda

Facebook sisulehtedel saad luua interaktiivseid mänge, rääkida oma lugu, küsida tagasisidet ning pakkuda unikaalset sisu. Pane oma sisu elama kasutades olemasolevat fännibaasi ja võites juurde uusi.

Ettevõtte Facebooki lehele arendatavad sisulehed on hea viis, kuidas paista silma võrreldes konkurentidega. Tarbija kaasamine väljaspool kodulehte on muutunud järjest populaarsemaks, aidates kaasa tema usalduse võitmisel ning huvi tekitamisel.


Aedese blogipostituses räägime Google AdWords reklaami võimalustest.

Tutvu ka loodud Facebook’i sisulehtedega portfoolios turundusprojektide all.

Saada meile enda küsimus

Aedes Web Solutions on kiiresti kasvav ettevõte, mis loob oma klientidele lisaväärtust kvaliteetsete veebipõhiste infosüsteemide, e-poodide, kodulehtede näol.

Vastame Teie päringule 1 tööpäeva jooksul!
lhv

Koostöös LHV-ga on võimalik endale uus veebilahendus soetada ka järelmaksuga. See on eriti hea võimalus uue e-poe puhul, sest saad ehitada endale omanäolise ja vajaliku funktsionaalsusega poe, ega pea kasutama rendipoe piiratud võimalust. Saad oma uut e-poodi kohe kasutamata hakata, kuid tasud selle eest endale sobivate osade kaupa. Loe lähemalt LHV järelmaksu tingimuste kohta siit või küsi lisa Aedese meeskonnalt.

Järelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/jarelmaks ja küsi nõu meie asjatundjalt. Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,64% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 650 €, sissemakse 0%, krediidisumma 650 €, intress 19,9% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 19,9 €, järelmaksu periood 25 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 819 €.