MENÜÜ

Kodulehe valmistamine

Avaleht / Kodulehe valmistamine

kodulehe valmistamine

Kodulehe valmistamine algab kliendi äri analüüsist ning veebilehe eesmärkide määratlemisest

Olgu tegemist lihtsa visiitkaardi tüüpi lehega, kliendikontaktide püüdmiseks mõeldud keerulisema lehega või koguni spetsiifilise infosüsteemiga

Vastavalt soovitud lahendusele otsustame, kas uuendada olemasolevat, tõsta leht ümber valmislahendusele või luua koos disaineriga uhiuus disainilahendus täiesti nullist.

Teeme kindlaks Sinu vajadused

“Üheksa korda mõõda, üks kord lõika.” Uurime Sinu äri ning kliente ja paneme paika eesmärgid, mida kodulehega saavutada soovid.

Loome atraktiivse disainilahenduse

Nn. rätseplahenduse puhul kaasame disaineri, kelle käe all valmivad veebi kujundusvaated. Veendume, et disain oleks atraktiivne ning veebilehel kasutatavad disainielemendid ühtsed. Soovi korral värskendame Sinu ettevõtte logo või CVI-d.

Tugev tehniline lahendus

Aedese poolt loodav tehniline lahendus on loodud ekspertide poolt ning peab vastu WordPressi versiooniuuendused. Kõikidele Aedese poolt loodud veebilehtedele kehtib kuuekuuline garantii. Loodavad lahendused on mobiilisõbralikud.

Internetiturundus

Oleme enamat kui lihtsalt tehniline partner. Peale lehe valmimist aitame soovi korral lehte turundada, optimeerides seda otsingumootorite jaoks. Viime läbi edukaid AdWordsi kampaaniaid ning suurendame nähtavust sotsiaalmeedias.

 

Kasutame kodulehtede arendusel vabavaralist tarkvara WordPress ning vastavalt kliendi soovile installeerime erinevaid mooduleid (nt foorum või WooCommerce piiratud e-poe funktsionaalsuse saavutamiseks).

Ettevõtte äriliste eesmärkide saavutamiseks on võimalik integratsioon väliste tarkvaradega. Meie meeskonnaliikmed omavad pikaajalist kogemust kolmandate tarkvarade ja infosüsteemide arendamisel. Saame hakkama ka ambitsioonikate veebirakenduste arenduse ja disainiga.

Kodulehe valmistamine on vaid üks osa pakutavatest veebilahendustest. Loome muuhulgas online broneerimissüsteeme, kampaanialehti, eridisainiga one-page ehk maandumislehti, tootelehti, uudiskirju ja muid veebipõhiseid lahendusi.

Kõiki Aedese loodud kodulehti on võimalik edasi arendada ja kohandada vastavalt Sinu muutuvatele vajadustele. Lisaväärtust pakume internetiturunduse teenuste pakkumisega.


Aedese blogis selgitame, Miks me eelistame kodulehe valmistamisel WordPressi.

Vaata ka kuidas esitada kodulehe loomise hinnapäringut.

Saada meile enda küsimus

Aedes Web Solutions on kiiresti kasvav ettevõte, mis loob oma klientidele lisaväärtust kvaliteetsete veebipõhiste infosüsteemide, e-poodide, kodulehtede näol.

Vastame Teie päringule 1 tööpäeva jooksul!
lhv

Koostöös LHV-ga on võimalik endale uus veebilahendus soetada ka järelmaksuga. See on eriti hea võimalus uue e-poe puhul, sest saad ehitada endale omanäolise ja vajaliku funktsionaalsusega poe, ega pea kasutama rendipoe piiratud võimalust. Saad oma uut e-poodi kohe kasutamata hakata, kuid tasud selle eest endale sobivate osade kaupa. Loe lähemalt LHV järelmaksu tingimuste kohta siit või küsi lisa Aedese meeskonnalt.

Järelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/jarelmaks ja küsi nõu meie asjatundjalt. Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,64% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 650 €, sissemakse 0%, krediidisumma 650 €, intress 19,9% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 19,9 €, järelmaksu periood 25 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 819 €.