MENÜÜ

Magento 2.0 – uus ajastu e-kaubanduses

Avaleht / Magento 2.0 – uus ajastu e-kaubanduses
03. märts 2016

magento 2 eesti


E-pood vajab lähiajal suuremat uuendust või programmeerimistööd?

Praegune veebipood ei toimi nii nagu vaja?

Mõtled juba pikemat aega äri kasvatamisele peale?

Uuri edasi..


Magento 2.0 on uue generatsiooni e-kaubanduse platvorm, mille tulekut mainiti Magento ringkondades juba 5 aastat tagasi. Magento on sundinud e-kaubanduse valdkonnas tegutsejaid kannatlikkusele, aga pikk ootamine on olnud seda väärt. Täiesti uue arhitektuuriga Magento 2.0 on loodud turvalisemaks ja tehtud lihtsamaks, selgemaks ning paremaks mitte ainult poe pidajale, aga ka arendajale.

Uus platvorm pakub uuendustena muuhulgas:

Lisaks nendele uuendustele on veel palju teisi täiendusi, mille pärast põnevil olla.

Kas peaksin e-poe uuendama Magento 2 peale?

Aus vastus on, et sõltub praeguse veebipoe tehnilisest olukorrast ning hetkel kasutusel olevast versioonist. Kui praegune e-pood toimib tehniliselt hästi, tellimused tulevad läbi ning üldiselt suuri probleeme ei ole, ei pea Magento 2.0 peale uuendamisega kiirustama. Ent kui veebipoe tehniline olukord ei ole kiita ja kasutusel on Magento 1.8 või sellest veelgi vanem versioon, tasub uurida uuendamise võimalusi oma teenusepakkuja käest.

Kui riskantne see ettevõtmine on?

Magento 2.0’le üleviimine võib peita endas riske ja mitmeid pudelikaelu – Magento sertifitseeritud spetsialistidena oskame arvestada ja ette näha tekkida võivaid takistusi. Andmete ületoomine vanalt platvormilt uuele versioonile nõuab kindlasti kogenud programmeerija abi, et tagada kõikide seadistuste, toodete, kliendiinfo, tellimuste ja kampaaniareeglite turvaline sünkroniseerimine.

Siinkohal on oluline meeles pidada, et vana e-poe Magento kujundusteema ja koodi erilahendused ei ole uuele versioonile üle kantavad. See aga tähendab, et kujunduslahendused, kolmanda osapoole moodulid ja erilahendused tuleb Magento 2’s uuesti programmeerida.

Kas ületoomine tasub ennast ära?

Võttes arvesse uue platvormi paremaid võimalusi ja Magento meeskonna pidevat panustamist platvormi arendustegevusse, julgeme Magento 2.0 ettevõtetele soovitada.

Ühtegi valmis projekti Magento 2 peale ei ole meil veel kahjuks ette näidata, kuid nii mõnigi on töös. Loodame, et saame juba kevadel esimese uuel platvormil e-poe launchida.

Magento ametlikus blogis saab tutvuda edulugudega mujalt maailmast. Näiteks parandas üleminek uuele platvormile Rootsi parfüümi- ja ilutoodete brändi Byredo veebipoe tehningute arvu üle 30%.


Kui vajad abi järgmiste sammude planeerimisel
võta julgelt ühendust siin või e-kirja teel info@aedes.ee 


Magento 2 numbrites ja pildis


Magento2-Instagram

Jaga postitust sotsiaalmeedias: facebooktwitter google+