MENÜÜ

Magento e-poe võimalused

Avaleht / Magento e-poe võimalused

magento e-poe

Magento e-poe platvorm on vabavaralistest veebipoe platvormidest üks enim hinnatud, milles on tohutult võimalusi e-äri edendamiseks.

Mitme Magento e-poe võimalus

E-pood võimaldab sama lahenduse peal jooksutada rohkem kui üht kauplust. Kogu lahendust saab administreerida samast kasutajaliidesest ning sisestatud tooteid on võimalik kuvada rohkem kui ühes poes. Kategooriaid (vaata järgmist punkti) on võimalik luua igale poele eraldi, muudest kauplustest sõltumatult.

Kataloogilahendus e kategoriseerimine

E-pood võimaldab kataloogilahendust – võimalust tooteid kategoriseerida, neid otsida ja järjestada vastavalt soovile.

Laiendatav tootekirjeldus

Magento e-poe toodete spetsifikatsiooni saab täiendada atribuutidega, mida on võimalik jagada gruppidesse ja luua nõnda tootepõhjasid. Erinevatel tootepõhjadel võivad olla erinevad atribuudid ning sama tootepõhjaga tooteid on võimalik võrrelda. Atribuutideks on näiteks kaal, mõõtmed, voolutarve, väljalaskeaasta vms.

Tooteinfo sisaldab metakirjeid ja piiramatus koguses pilte, erinevate keelte/poodide jaoks on võimalik lisada hindasid erinevas valuutas. Lisaks on võimalik luua parameetritega tooteid, mida saab eristada näiteks suuruse, hinna, värvi või laoseisu alusel.

Mitmekeelne keskkond

Poed võivad olla mitmekeelsed – iga toote kohta saab andmeid sisestada erinevates keeltes. Tõlkida on võimalik ka kategooriaid. Samuti võib tekkida vajadus mõningate detailide seadistamiseks vastavalt keelele. Näiteks eestikeelse e-poe esilehetooted ei pruugi olla samad, mis venekeelsel kauplusel.

Mitme valuuta toetus

Poed võimaldavad toetada mitut valuutat. Kuigi Eesti on läinud üle eurole, on jäänud osad meie naaberriigid ja potentsiaalsed turud (Venemaa, Rootsi) endiselt kasutama oma rahvusvaluutat. Edu saavutamine ka neil turgudel nõuab aga ühtsust nii sisult (mitmekeelsus) kui vormilt (valuutad). Hindu on võimalik kuvada erinevates valuutades nii keele- kui poepõhiselt.

 

Erinevad makseviisid

Pood toetab kõiki põhilisi makseviise – SEB, Swedbank, Nordea, Krediidipank ning  rahvusvahelisi maksesüsteeme (PayPal ja Google Checkout). Soovi korral on võimalik e-pood integreerida ka liisinguteenuste pakkujatega nagu näiteks LHV, Swedbanki järelmaks ja Liisi järelmaks.

Andmete import/eksport

Süsteem toetab nii terviklikku kui osalist andmebaasi importi ja eksporti. Vajaduse korral saab seda kasutada andmete sisestamiseks ning uuendamiseks, samuti elementaarseks liidestamiseks väliste süsteemidega.

Kooskõla seadusandlusega

E-pood peab funktsionaalsuselt olema kooskõlas kogu asjakohase seadusandlusega. Rahuldatud peab olema nõue, et ettemaksu tohib nõuda vaid kuni 50% ulatuses jne.

Võimalikud transpordiviisid

Tugi olulisematele transpordiviisidele (klient tuleb ise järele, saatmine Omnivaga, saatmine Smartpostiga, saatmine kulleriga). Eksisteerib võimalus lisada rahvusvahelise transpordi tugi, samuti rahvusvaheliste kullerteenuste lisamise võimalus (DHL, FedEx, UPS jne).

Teavitamise võimalus

Kõikide tähtsamate toimingute (tellimuse vastuvõtmine, kauba teele panemine, arve saatmine) jaoks eksisteerib võimalus saata välja e-kiri asjakohase selgitusega.

Registreerumise võimalus

Kliendil on võimalus registreeruda püsikasutajaks, kellel on oma konto, ülevaade eelnevatest tegevustest poes, võimalus teha n-ö soovinimekirja, salvestada oma kohaletoimetamisaadresse, säilitada ostukorvi sisu ka pärast poest lahkumist jne.

 magento e-poe võimalused


Blogipostitus sellest, miks me eelistame e-poodide puhul Magento platvormi. Kõikide Magento platvormi võimalustega on Teil võimalik tutvuda siin.


Tehtud tööd?

Magento platvormile oleme arendanud mitmeid e-poode, näiteks Minuripsmed, Sokisahtel, Perfect HomeToys.ee, Hotlips jpm. Kõikide meie tehtud töödega saab tutvuda siin.