MENÜÜ

Sertifitseeritud töötajad ja Magento hoolduspaketid

Avaleht / Sertifitseeritud töötajad ja Magento hoolduspaketid
03. märts 2017

Meil on rõõm teatada, et selle aasta veebruari seisuga on meil juures kolm sertifikaati ehk nüüd kokku juba kümme. 5x Developer, 3x Solution Specialist ja 2x Front-End Specialist.

e-poe hoolduspaketid

Avatud lähtekoodiga ning paljude sisseehitatud omapärade ja kohandamisvõimalustega Magento on teadaolevalt üks levinumaid e-kaubanduse platvorme, omades ligi 30% turuosast.

Valides partneriks sertifitseeritud arendusmeeskonna, tagate oma e-poe tõhusa ja professionaalse toimimise, suurema turvalisuse, funktsioonide tulemuslikkuse ning lihtsama uuendamise tulevikus.

Sertifikaatide olulisus

On mitmeid põhjuseid, miks e-pood usaldada just sertifitseeritud arendajate kätesse. Toome välja mõned tähtsamad:

Magento e-poe hoolduspaketid

Kui varasemalt hooldasime vaid Magento 1 e-poode, siis nüüdsest võtame hooldusesse ka Magento 2 platvormil olevaid kauplusi. Läheneme igale kliendile personaalselt, teostame automaatseid turvauuendusi ning avariide korral reageerime kiiresti.

Kui teie e-poes esinevad rikked või probleemid, on see umbes sama, kui  füüsilises kaupluses puudub müüja või kassaaparaat. Seepärast on oluline kindla ja usaldusväärse koostööpartneri olemasolu.

E-poe hoolduse ja pakettide sisu kohta uuri lähemalt siit.

 

magento hoolduspaketid

Tehtud tööd

Kaheksa tegutsemisaasta jooksul oleme loonud suurel hulgal Magento e-poode nagu näiteks XS MänguasjadMinuRipsmedHairline, Perfect Home, Ewald, Koogimeister jpt. Kõikide tehtud töödega on võimalik lähemalt tutvuda meie portfoolios.

Tekkis huvi?

Leidmaks sobivaimat lahendust just Teie äri vajadusi silmas pidades, võtke meiega ühendust aadressil info@aedes.ee või jätke oma küsimus allpool asuvasse kontaktivormi ning saavutame eesmärgid üheskoos!

Jaga postitust sotsiaalmeedias: facebooktwitter google+