MENÜÜ

Meie teenused ja tööprotsess

Avaleht / Teenused

01. Infosüsteemid

Infosüsteemide ehitamine algab põhjaliku projekti analüüsiga, järgneb tarkvara disainimise protsess, programmeerimine ning lõppeb juurutamisega. Infosüsteemide väljatöötamine eeldab kliendi vajaduste spetsifitseerimist ja tihti ka erisüsteemide loomist, et saavutada kõige funktsionaalsem lõpplahendus. Igale loodud süsteemile on võimalik teostada liidestamisi välissüsteemidega. Lisaks aitame ehitada online maksesüsteeme, broneerimissüsteeme, kliendihaldussüsteeme, intranet võrku jpt lahendusi.

02. E-poed

Täislahendusel loodud e-pood koondab endas rohkelt vajalikke lisafunktsioone ning pakub lisaks ilusale väljanägemisele mugavat kasutuskogemust. Professionaalselt teostatud veebipoe keskkond arvestab äri kasvavate vajadustega ning turundusvahendite piiramatu rakendamisega. Ühendades kliendi soovid, spetsialisti kogemused ja võimeka tarkvara, jõuame töökindla ning toimiva lõpplahenduseni.

03. Kodulehed

Iga uus koduleht algab kliendi vajaduste määratlemisest ja visiooni loomisest. Ükskõik, kas soovite erilahendust, valmislahendust või kaasajastada juba olemasolevat veebi, aitame luua kaasaegse keskkonna, mis hoiab fooksuses just Teie äri ja selle eesmärke.

04. Portaalid

Veebiportaalide ehitus on tavapärasest kodulehest pretensioonikam arendusprotsess, mis eeldab kogemusi suuremahuliste süsteemide loomisel. Portaalid koosnevad suurtest andmehulkadest, mille haldamine peab olema tehtud kasutajate jaoks võimalikult mugavaks. Erineva keerukusega portaalide valmistamine esitab kõrgemaid nõudmisi ka teenusepakkujale, mistõttu on otstarbekas usaldada suur töö professionaalidele.

05. Mobiilirakendused

Mobiilirakenduse kaudu ostu sooritamine on mugav ja kiire ning optimeeritus väiksemale ekraanile toetab meeldiva kasutajakogemuse saamist.

Meie tööprotsess

01 Analüüs
02 Kujundus
03 Arendus
04 Testimine
Lepime koos kliendiga kokku soovitud lahenduse detailides ning paneme paika ajaplaani vajadusel koos alaeesmärkidega. Skitseerime koos kliendiga, kuidas valmisolev leht peaks välja nägema. Valmislahenduse korral koostame briifi sobiva lahenduse otsimiseks.
Klient paneb paika menüüstruktuurid ja alustab sisutekstide loomist. Peale põhjaliku sisendi saamist kliendilt loome disainivaated või kohandame loodud valmislahendust vastavalt kliendi brändile. Loome lihtsamad funktsionaalsused.
Valminud kujundus pannakse lõplikult toimima, viiakse ellu analüüsitud funktsionaalsused ja ühendamised väliste süsteemidega (nt. raamatupidamistarkvara). Programmeerijad teevad funktsionaalsustele ka esmased testimised.
Kui veebilahendus on valmis, viime läbi funktsionaalsuse ja kujunduse testimised, mille käigus kontrollime ja vajadusel parandame süsteemi käitumised enimkasutatavates veebilehitsejates (brauserites). Samuti veendume, et loodud mobiilsed vaated toimiksid korrektselt.